Ürün Adı: Otomatik Halı Yıkama Makinası Vakumlu

  Açıklama:

Otomatik halı yıkama makinaları kategorisinde ki Vakumlu Tam Otomatik

Halı Yıkama Makinası uygun fiyatları ile Mavimakinalar' da.

Benzer Ürünler

     

 

Fırçalama Ünitesi (Adet) : 3
Fırça Çapı (Cm.) : 42
Fırça Motor Devri (dev/dk) : 1.400
Fırça Devri (dev/dk) : 160
Fırça Motor Gücü (kw) : 1,5
Fırça Motor Güç Aktarım Şekli :Şanzumanlı
Fırça Motor Voltaj (Volt-Hz) : 380-50
Toplam Güç (kw.) : 6,5
Tezgah Genişliği :2600mm Tezgah Uzunluğu : 5000mm
Otomatik halı yıkama Kapasitesi (m2/saat) : 60
Yerinde Kurulum-Teknik ve bilgisayar eğitim

Genel Bilgiler :

Temizlik makinaları sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ile ürettigimiz tam otomatik halı yıkama makinası. Halı yıkama fabrikaları için otomatik halı yıkama makinası. Yeni tasarladığımız otomatik halı yıkama makinası ile aynı anda üç tane halı yanyana yıkanabilmektedir. bilgisayarlı kullanım sayesinde minumum işçilik maliyeti yatay fırçalama ile halı temizlemede mükemmel sonuç alan tasarrufu sağlayan yere kurulabilen sistem su,kimyasal ve işçilikten tasarru,f halının kirlilik durumuna göre ayarlanabilir. Yıkama süresi ayarlanabilir, su ve deterjan kontrolu, Otomatik halı yıkama makinasını tek elemanla kullanım olasılığı fırçalamada şanjumanlı fırça motor sistemi tercihinize göre 3 veya 4 fırçalı makina modelleri ile halıya baskı kuvveti özelliği ÇALIŞMA PRENSİBİ Yıkanacak olan halı, halı yıkama makinasının platformuna yerleştirilir. Halı, halı yıkama makina platformuna serildikten sonra makinanın kumanda panosundan halının ne kadar süre deterjanla yıkanacağı kaç dakika fırçalama yapacağı ne kadar durulama yapacağı girilerek start düğmesine basılır ve makina halı yıkama işini bitirene kadar beklenir. ( Bu yıkama yapılırken de daha önceden yıkanmış halının halı sıkma makinesinde sıkılıp asılması için elemana zaman kazandırılmış olur ).

BRS 260 ve 320 MODEL OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNELERİ KULLANIMI :

Otomatik halı yıkama makinası bilgisayar kontrollü, programlanabilir tam otomatik halı yıkama makinesi .Otomatik halı yıkama makinası Tübitak işbirliği ile geliştirilmiş halı yıkamada son teknoloji ürünüdür. Otomatik halı yıkama makinesi bilgisayar ile programlanabilme sayesinde deterjanı, suyu ve elektriği en verimli şekilde kullanarak 6 m2 halıyı yaklaşık 50 Ykr gibi rekabetçi maliyete yıkayabilmektedir. Otomatik halı yıkama makinesi işlemi elemanın halı veya halıları halı yıkama platformuna yerleştirip makinenin start düğmesine basarak işlemi başlatmaktadır. Ortalama 4 - 5 dakika içerisinde işlem sonlanmaktadır. Halı yıkamada bulunan personel yıkama sırasında diğer işlemlerini de yapabilmektedir. Örneğin; Halı sıkma, kurutma, paketleme işlerini gerçekleştirebilmektedir.Otomatik halı yıkama makinası saatte 6.9 kw ortalama elektrik tüketmektedir. Bu süre içerisinde 100m2 halı yıkayabilmektedir. Otomatik halı yıkama makinası nın ortalama olarak su tüketimi ise 300 - 500 litre arasında değişmektedir.Otomatik halı yıkama makinası deterjan ve su tüketimi için makine de mevcut bir program seçebileceğiniz gibi kendiniz kullanmak istediğiniz miktara göre bu programlamayı yapabilirsiniz. Tercihleriniz hafızaya alınır ve istediğiniz miktarda da su ve deterjan tüketimi imkanı sağlanmaktadır. Otomatik halı yıkama makinası 3 veya 4 adet fırça halının üzerinde etkin bir baskı kurarak hem enine hem de boyuna aynı anda hareket ederek dakika da her 3 fırçada ayrı ayrı dakikada 170 (defa) devir dönerek halıları enine ve boyuna etkin bir şekilde çapraz şekilde ovalamaktadır. Otomatik halı yıkama makinası aynı şekilde geri dönüşte de bu ovalama işlemi ters şekilde devam ederek her yönden fırçalanması sağlanmaktadır. Bu işlemleri sırasını aksatmadan eksiksiz olarak binlerce kez tekrarlama özelliğine sahiptir. Otomatik halı yıkama makinası 1 Sefer fırçalamayla çıkmayacak ağır kirler 3.cü veya daha fazla fırçalamalarda ve bu süre içerisinde kimyasal ve suyun etkisiyle rahatlıkla temizlenebilmektedir. Otomatik halı yıkama makinası meyilli zemine kurulan makine fırçalamayla tam olarak çıkmayan hav, tüy ve saçları sürükleyerek halıdan uzaklaştırıldığından halı yıkandıktan sonra gel beri (tırmık) ile çekilmesine de gerek yoktur.

HALI YIKAMA MAKİNALARININ GARANTİ ŞARTLARI 1. Garanti süresi malın teslim süresinden itibaren 2 (iki) yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır 3. Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir günü en fazla 30 iş günüdür.Bu süre malın servis istasyonuna servis istasyonunun olmaması durumunda ,malın satıcısı,bayii,acentası,temsilciliği,ithalatcısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinde başlar. 4. Malın arızası 15 iş günü içinde giderilmemesi halinde imalatçı,,üretici veya ithalatcı malın tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına sunmak zorundadır. 5. Malın garanti süresi içinde gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde,işçilik masrafı,değiştirilen parça bedeli yada başka bir ad altında hiçbir ücret taleb edilmeksizin tamiri yapılacaktır. 6. Tüketici onarım hakkını kullanmasına rağmen, -Malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydı ile bir yıl içinde aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla olması unsurlarının yanısıra bu arızaların maldan yararlanmamanın süreklilik kazanması, -Tamir için gereken azami sürenin aşılması, -Firmanın servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırası ile satıcısı,bayii, acentası,temsilcisi,ithalatcısı veya imalatcısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmamasının belirlenmesi durumunda tüketici, -Malın ücretsiz olarak değiştirilmesini bedel iadesini veya alış oranında indirimi talep edebilir. 7. Malın kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından Kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. 8. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğüne başvurulabilir. Bu garanti belgesinin kullanılmasına 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu Kanuna dayanılarak yürürlüğe konulan Garanti Belgesi Uygulama esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İl Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir. EMNİYET KURALLARI -Makineyi hava sirkülasyonu olan düz bir zemine yerleştiriniz. -Makinenin fişini ehliyetli elektrikçiye bağlatınız ve uygun elektrik akımı gelmesini sağlayınız. -Makineye elektrik verirken toprak hattı kablo, fiş ve priz kullanınız.Makinenin elektriğini mutlaka topraklayınız. -Makineyi çalıştırmadan önce besleme suyunun gelip gelmediğini kontrol ediniz. -Koruyucu eldiven ve elbise giymeden makineyi kullanmayınız. -Çoçukların ve acemi kişilerin kesinlikle makineyi kullanmasına izin vermeyiniz. -Makinenizi su olmadığı zaman çalıştırmayınız.Suyun olmaması pompanın içindeki ekipmanlara zarar verebilir.

.